Banu Arıduru Mesaj Yayınladı

Banu Arıduru Çelebi Grubu Little Caesars Genel Müdürü.

Değerli Little Caesars Müşterileri,

Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Little Caesars Pizza’nın dünyada ilk şubesi 1959’da Mike ve Marion Ilitch tarafından ABD Michigan’da açıldı. O günden bugüne, dünya üzerinde 28 ülkede, 5 binin üzerinde restoran sayısına ulaştık. Türkiye’de ise 1997’den bu yana, Çelebi Holding yönetiminde büyümemizi sürdürüyoruz. Her geçen gün sizin değerli seçimlerinizle büyüyen ve gücümüze güç katan bir marka olarak, İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Bursa ve Muğla’da sürekli artan restoran sayısı ve 1.500’e yakın personel ile hizmet veriyoruz.

Pizzayı pizza yapan en önemli faktör hamurudur. “Little Caesars” olarak tüm şubelerimizde günlük olarak üretilen ve sadece bize özel formülü üretilen ile taze hamurları kullanıyoruz. Pizzalarımıza o çok özel lezzetini veren özel günlük hamurumuz ve taptaze malzemelerimiz sayesinde sizlere kaliteli ve lezzetli pizzalarımızı , güler yüzle servis etmek için çalışıyoruz.

Ayrıca, ürün gamımıza eklediğimiz yepyeni ürünler ve farklı kanallarda yaptığımız iletişim çalışmalarımız ile sektörümüzdeki yerimizi geliştiriyor ve sizlere layık olabilmek için kendimizle yarışıyoruz. Nefis kenardan, Etibol pizzaya, ikincisi bedava promosyonundan joker pizza uygulamasına kadar ilklerin yaratıcısı olup, yoğunlukla tercih edilmekten dolayı gurur duyuyoruz.

Siz değerli müşterilerimize “İyi ki Little Ceasars‘tan yedim, Acıktığıma Değdi “ dedirtebilmek en önemli amacımız.

Her zaman en iyiyi sunmak için canla başla çalışan restoranlarımız, aslında bir telefon kadar yakın. 444 52 44 numarasını arayarak, gece geç saatlere kadar canınız her pizza çektiğinde sipariş verebilir, eşsiz Little Caesars lezzetlerini tadabilirsiniz.

Ayrıca keyifle ve azimle çalışan Little Caesars takımının; bir profesyonel ya da franchisee olarak parçası olmak üzere; şirketimize katılmak da ilginizi çekiyor olabilir. Sizlerle görüşüp tanışmak ve fırsatları konuşmaktan mutlu olacağımızı belirtmek isterim.

Web sitemizin ilerleyen sayfalarında, kurumsal yapımız ve markamız ile ilgili detaylardan, Franchising sistemimizden, reklam kampanyalarımıza kadar birçok konuda yer alan bilgiler, bizleri daha yakından tanımanıza yardımcı olacaktır.

Saygılarımla;
Banu Arıduru

Çelebi Grubu
Little Caesars Genel Müdürü